Kontakt:

605 152 337

info@libelik.cz

Reference Libelik

Tisk Email

Libelik- dřevěné kuchyně

Především pro přirozené vlastnosti, kterými dřevo příznivě působí na naše smysly. Je příjemné a teplé na pohled i na dotek a vytváří tak opravdové „teplo domova". Odlišná kresba dřeva činí z každého prvku a tím i z každé jednotlivé kuchyně skutečný originál. Dřevěné kuchyně svou nadčasovostí překonaly všechny dosavadní módní vlny a trendy a budou vždy působit noblesně, luxusně a zároveň příjemně a útulně. V neposlední řadě jsou předností dřevěné kuchyně její solidnost, bytelnost a dlouhá životnost.

 

Libelik - typy kuchyní

 

- výroba kuchyňských linek z masivního dřeva - „plnomasiv"
- výroba kuchyňských linek z masivního dřeva v kombinaci s dýhovanou DTD - „polomasiv"
- výroba ostatního kuchyňského nábytku v designu kuchyní (stoly, židle, skleníky ..)
- doprava a montáž u zákazníka

 

Široká škála a variabilita skříněk, mnoho typů dřevin, barevných odstínů moření a lakování, patinace a fládrování dřevěných pohledových ploch.

- zaměření prostoru u zákazníka
- vypracování grafického návrhu sestavy na PC včetně cenové kalkulace
- nabídka a zajištění vestavných spotřebičů, dřezů, vodovodních baterií, výsuvného a drátěného programu, drtičů odpadu a ostatního doplňkového vybavení skříněk.

 

Postup při realizaci vaší nové kuchyně u nás

Před návštěvou kuchyňského studia, byste již měli částečně vědět, jak velkou kuchyň potřebujete, jaký design, materiály a provedení požadujete a také kolik jste ochotni do budoucího vybavení vaší kuchyně investovat.

Dalším krokem je vaše osobní návštěva ve studiu a konzultace vašich představ a požadavků s personálem kuchyňského studia. Velký výběr typů našich kuchyní, množství a variabilita skříněk ale i široká škála barevných odstínů jsou základním předpokladem splnění většiny vašich přání.

Záleží jen na vás, zda chcete být při tvorbě návrhu sestavy vaší kuchyně přítomni, či upřednostníte časově méně náročnou variantu a svěříte svůj projekt nám.

Následují případné úpravy a změny v projektu dle vašich požadavků. Po odsouhlasení konečného návrhu a cenové kalkulace je sepsána objednávka. Jejím podpisem a složením zálohy je vaše kuchyň předána k výrobě a nejpozději do šesti týdnů realizována její montáž včetně zabudování objednaného příslušenství a spotřebičů. Teprve po dodání kuchyně doplatíte zbývající částku.