Kontakt:

605 152 337

info@libelik.cz

Moderní kuchyně

Tisk Email

Moderní kuchyně Libelik

Nově jsme pro vás připravili sekci moderní kuchyně.

Vyrábíme stále více nadčasových kuchyní. Vždy na přání klienta.

 

Nadčasovost kuchyní Libelik

Výhodou těchto kuchyní je originalita, jedinečnost, pestrá barevnost a nové materiály.

Vzhled moderní kuchyně

Máte představu, jak by měla vypadat vaše moderní kuchyně, ale nevěříte tomu, že přesně taková existuje? Neskládejte zbraně! Pokud to bude v našich silách a možnostech, velice rádi Vám vyjdeme vstříc, abyste si mohli vybrat přesně takovou, která bude maximálně ve všech ohledech vyhovovat.

Tvary, rozměry, dekor moderní kuchyně

Naše kuchyně na míru se plně přizpůsobí co do tvaru, rozměrů, dekoru a také materiálu. Neříkáme, že je to vždy úplně jednoduché, na druhou stranu jsme velice rádi, když můžeme vyhovět každému zákazníkovi. Tedy i tomu, který chce nejen kvalitní, originální, moderní a přitom funkční kuchyni, ale především hledá nábytek na míru. Od prvního návrhu až po výrobu a finální zakončení je to poměrně složitý proces. A také výzva, kterou nikdy neodmítáme, protože spokojený zákazník je pro nás vždy tou nejlepší odměnou. Rádi nalézáme nová, moderní řešení i v interiérech, kde bychom rozhodně nedoporučili zákazníkovi spoléhat pouze na sebe, ale radíme svěřit vybavení kuchyně nábytkem odborníkovi.

Povrchové úpravy moderních kuchyní

I když se snažíme kombinovat nové, zajímavé materiály a vyrábět originální kuchyňské linky a doplňky, jsme si velice dobře vědomi toho, že dřevo se pyšní skutečně mnoha staletími ověřenou tradicí. Dřevěný nábytek má své kouzlo a je nadčasový. Ovšem ani my se nebráníme modernímu designu, takže výsledky bývají velice neotřelé: například i kuchyně s poctivými dřevěnými plochami mohou mít vzhled jako moderní lakované kuchyně. Když zase zkombinujeme dřevo s černým sklem nebo černými nalakovanými plochami, nevšední vzhled nepostrádá jistou dynamičnost a vypadá perfektně.

Elegance, emoce, nadčasovost

Nejlépe to vystihují tato tři slova - elegance, emoce, nadčasovost. Kdo si ovšem nepotrpí na dynamické kontrasty a volí spíše materiály a barvy, které navodí příjemnou, uvolněnou a hřejivou atmosféru, ten může vybírat mezi kuchyňskými linkami, kde dřevo v kombinaci s bílou barvou vytvoří velmi harmonický celek.

Váš splněný sen - Moderní kuchyně Libelik

Ať už je Vaše vysněná kuchyně jakákoli, není to pro nás překážka, ale šance dokázat Vám, že i nábytek, který si pořizujete často na několik desetiletí, může být podle Vašich představ. Pokud se i Vy stanete naším spokojeným zákazníkem, jemuž se naše moderní kuchyně ani po čase neokouká a bude dobře sloužit, určitě nás to potěší.